משלוחים לכל הארץ
עזרה מקצועית
0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

דיקטוס

סד דיקטוס

דיקטוס הינו מוצר אורטופדי ייחודי; מוצר אשר יש ביכולתו לסייע למטופלים הסובלים מטרשת נפוצה, ההשלכות של שבץ מוחי וכן הלאה. במילים אחרות, מוצר זה משמש מעין רצועה יעילה המסייעת במקרים של צניחת כף הרגל. חוויתם מחלה או אירוע טראומטי אחר? סובלים כתוצאה מכך מצניחתה של כף הרגל? כדי לקבל את המענה המקצועי ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת אורתוטבע. חברה זו מציעה מגוון רחב של שירותים ומוצרים אורטופדיים איכותיים – באישור משרד הבריאות. כמו כן, ניתן יהיה להזמין מוצרים אלו מכל מקום בארץ – לצד תקופת ניסיון של המוצר.

יתרונותיו של דיקטוס

רבים מאתנו מקפידים על אורח חיים בריא; שגרת יום-יום המתבססת, בין היתר, על פעילות ספורטיבית. עם זאת, לעיתים קרובות מדי המציאות מציבה בפנינו אתגרים שונים; קשיים המשבשים את אורח חיינו. בין אם מדובר במחלה כדוגמת טרשת נפוצה או שמא מדובר בשבץ מוחי, אירוע לבבי וכן הלאה – אחת תוצאות הלוואי של מצבים אלו הינה כף רגל שמוטה (תופעה המוכרת באנגלית בתור: drop foot).

גם אתם סובלים מליקוי זה? מחפשים אחר דרכים ייחודיות להתמודד עם כך? אחד הפתרונות המומלצים ביותר הינו שימוש במוצר הבא: דיקטוס. במילים אחרות, כדי לסייע לכם בניידות כמו גם בעצמאותכם, מומלץ להיעזר במוצר זה. למעשה, שימוש קבוע בדיקטוס ייתכן וישפר את איכות ההליכה.

כאשר אנו מדברים על דיקטוס, הכוונה היא לרצועה אותה מניחים על הקרסול – כאשר הרצועה מתחברת לנעל על ידי גומייה. כך, ניתן לספק הרמה של כף הרגל בעת ההליכה; הרמה בזווית של 90 מעלות. לצד שיפור ההליכה, פריט זה יסייע במניעת נפילות.

דיקטוס בוקסיה לרכישה

מתמודדים עם צניחת כף הרגל? כיום, ישנם מגוון פתרונות שיסייעו בכך – כאשר דיקטוס הינו אחד המרכזיים ביותר. בבואכם לחפש אחר מוצר זה, מומלץ ליצור קשר עם אורתוטבע. עובדיה של חברה ייעצו וילוו אתכם שלב אחר שלב – תוך התאמת המוצר הרלוונטי לצרכיו של הלקוח. בהצלחה!

 

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

50% הנחה מעל 3 זוגות

משלוחים לכל הארץ
כניסה לחנות
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה