משלוחים לכל הארץ
עזרה מקצועית
0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

עזרים לנכים

כיום ישנם סוגים שונים של עזרים לנכים; מוצרים מקצועיים ומתקדמים באמצעותם ניתן לסייע לקבוצות שונות בחברה – ולהקל על האתגרים ביום-יום שלהן. בין אם מדובר ברחצה, הליכה או שמא מדובר בפעולות שגרתיות אחרות – כדי שניתן יהיה לסייע לבעלי מוגבלויות ככל הניתן, מומלץ לפנות אל חברת אורתוטבע. צוות עובדי החברה יתאים ללקוח את המוצר הרלוונטי. וזאת, תוך ליווי ויחס אישי. מעבר לכך, חברה זו מבצעת משלוחים לכל הארץ.

עזרים לנכים: להתאים את המוצר למטופל

בריאות טובה הינה בגדר ערך עליון, כאשר רבים מאתנו שואפים ליצור איזון בחיינו – בין אם על ידי ביצוע פעולות ספורטיביות ובין אם על ידי ביצוע משימות אחרות. עם זאת, לעיתים קרובות חלקנו נאלצים להתמודד עם פציעות מורכבות, מחלות מהן קשה להתאושש לצד היבטים אחרים. כך או כך, אין ספק שקשיים בריאותיים אלו משפיעים על ההתנהלות היום-יומית – ודוחפים אותנו לחפש אחר הפתרונות הבאים: עזרים לנכים.

הגעתם לגיל השלישי ואתם סובלים מקשיים בהליכה? עברתם תאונה וכעת מתמודדים עם פציעה? חולים בסוכרת ומחפשים אחר אבזור מקצועי? החל מכסא גלגלים למקלחת, נעליים אורטופדיות לסוכרתיים, כרית אורטופדית לגב, קביים, דיקטוס ועד נעלי ספורט אורטופדיות – בזכות מוצרים אלו ואחרים ניתן יהיה להקל על חייהם של בעלי נכויות, ללא כל ספק.

בבואכם לחפש אחר עזרים מקצועיים ומתקדמים, יהיה עליכם לפנות אל חברה המתמחה בתחום עיסוק זה. במילים אחרות, על ידי שיתוף פעולה עם צוות המומחים הללו ניתן יהיה לקבל את הליווי ואת הייעוץ המתאימים עבורכם. לאורכו של שיתוף הפעולה, יהיה עליכם להסביר את מצבכם הבריאותי, באילו פעולות הנכם זקוקים לסיוע וכן הלאה. לאור נקודות משמעותיות אלו ואחרות – ניתן יהיה להתאים את המוצר המתאים.

עזרים לנכים במחירים מעולים

מדי יום ביומו אנו נדרשים לביצוע שלל פעולות – החל מהליכה, ריצה ועד ישיבה. בין אם מדובר בפעולות אלו או אחרות, כדי לסייע לבעלי נכויות להשלים אותן כהלכה יש ליצור קשר עם חברת אורתוטבע.

עזרים לנכים במחירים מעולים

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

50% הנחה מעל 3 זוגות

משלוחים לכל הארץ
כניסה לחנות
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה