משלוחים לכל הארץ
עזרה מקצועית
0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

קביים

אחד ממוצרי הניידות הנפוצים ביותר הינו קבים. מתקשים בהליכה בשל פציעה? החלמתם ממחלה וזקוקים לסיוע בעת ההליכה? כדי שניתן יהיה להקל על חיי היום-יום שלכם, יש לפנות אל חברת אורתוטבע. חברה זו מציעה מגוון אביזרי שיקום, אביזרים אורטופדיים, נעלי נוחות ואף ציוד לרופאים. זאת ועוד, תוך הקפדה על סטנדרט עבודה גבוה כמו גם משלוחים בפריסה ארצית.

קבים: מידע חשוב

לאורך השנים האחרונות, הולכת ומתפתחת הטכנולוגיה הנוגעת לניידות. למה הכוונה? בין אם עברתם לאחרונה פציעה, מחלימים ממחלה ממושכת או שמא הנכם מתמודדים עם אתגרים אחרים המשפיעים על אופן הליכתכם – מומלץ להסתייע בפתרון הניידות הבא: קבים. למה הכוונה בקבים? למעשה, מדובר במעין מקל הליכה גבוה; מקל הכולל מערכת ידיות כשחלקו העליון מיועד לתמיכה מתחת לזרוע. וזאת, כאשר תחתית הקבים כוללת סוליה למניעת החלקה.

אין ספק שקבים מחזיקים ביתרונות רבים; יתרונות הנוגעים, בין היתר, אל ההקלה בעת ההליכה – תוך שמירה על היציבות. בבואכם לחפש אחר קבים, רצוי להקדיש מחשבה לסוג הרלוונטי עבורכם והצרכים שלכם. בין אם מדובר בקב אמה, קב בית שחי/שעינה או שמא מדובר בסוג אחר – יש להתייעץ עם הגורמים הרלוונטיים ולבחור את המוצר המקצועי והאיכותי ביותר.

במקביל לכך, כאשר אתם מתייעצים עם מומחים בתחום זה יהיה עליכם לברר מספר נקודות נוספות כדוגמת אישור משרד הבריאות. במקביל לכך, במקרים בהם אינכם יכולים להגיע לחנות עצמה – יש לברר האם היא מבצעת משלוחים. כך, תוכלו לקבל את המוצר הרלוונטי עד ביתכם – ללא כל מאמץ או טרחה. במקביל, רצוי לברר האם קיימת תקופת ניסיון עבור המוצר. כך, תוכלו להתנסות בפריט ולהבין האם הוא אכן מתאים לצרכים שלכם או שמא אתם זקוקים לאחר.

קביים להליכה רוכשים אצל המומחים בתחום

מתאוששים מפציעה או ממחלה? זקוקים לסיוע בהליכה אך מקל הליכה סטנדרטי איננו מספיק? כדי שגם אתם תוכלו ללכת בנינוחות בזכות הסיוע הדרוש, כל שעליכם הוא לפנות אל אורתוטבע. צוות עובדי החברה מייעצים ומלווים את הלקוחות – תוך התאמת המוצר לצרכיהם האישיים.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

50% הנחה מעל 3 זוגות

משלוחים לכל הארץ
כניסה לחנות
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה