משלוחים לכל הארץ
עזרה מקצועית
0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

שיקום מקצועי

במסגרת שיקום מקצועי, המטופלים יקבלו מענה מקצועי, מקיף ואיכותי; מענה המתבסס על היבטים כדוגמת הקלות כאלו ואחרות, בניית מסלול לימודים והכשרה – לצד אבזור ייחודי ואורטופדי לשם התנהלות יום-יומית מרשימה. זקוקים לסיוע בכל הנוגע אל אופן השיקום שלכם? כדי לקבל את הליווי והייעוץ המתקדמים ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת אורתוטבע. צוות עובדי החברה יסייעו למטופלים שלב אחר שלב – עד לקבלת התוצאה הרצויה. במילים אחרות, בין אם מדובר באביזרים שיקומיים ואורטופדיים או שמא מדובר בהיבטים אחרים – שיתוף הפעולה המקצועי יספק כלים חשובים להמשך הדרך.

מה חשוב לדעת על שיקום מקצועי?

אנו לוקחים אותה בתור מובן מאליו, אבל איכות חיים גבוהה הינה משמעותית. למעשה, היא מסמלת הרבה מעבר לבית מרשים או עבודה יוקרתית. במילים אחרות, האושר נמצא בשגרת היום-יום – כאשר אנו מוקפים בקרובי משפחה אהובים וחברים יקרים. כמו כן, כדי שאנו נוכל להמשיך ולנהל שגרה מבורכת זו על הצד הטוב ביותר – עלינו לשמור על בריאותנו.

במקביל לכל זאת, נדגיש כי ישנם מצבים שונים אשר יכולים להוציא אותנו ממצב של איזון – ולהוביל אותנו לכדי התמודדות עם נכות. בין אם כתוצאה מסוכרת, מחלה ממושכת או שמא מדובר בהיבט אחר – ההשלכות של אתגרים אלו הינם רבים. עם זאת, לאורך השנים האחרונות נוצר מענה ייחודי ומקיף לבעלי נכויות; מענה המספק מכלול של פתרונות וכלים להמשך הדרך.

כאשר אנו מדברים כל מכלול זה של כלים, הכוונה היא לדוגמא אל שיקום מקצועי. במילים אחרות, החל משימוש באביזרים אורטופדיים ועד בניית תכנית שיקום לצורך תעסוקה מכובדת – שילוב שלל האלמנטים הללו ועוד רבים אחרים יוביל לתוצאה הרצויה. בהצלחה!

למצוא את המסלול עם האופק החיובי

הצעד לעבר החלמה והתאוששות כולל שיקום ייחודי המותאם למטופל. כדי לקחת את הצעד הראשון לעבר מסלול עם אופק חיובי, מומלץ ליצור קשר עם חברת אורתוטבע. צוות עובדי החברה מספקים שירותים מתקדמים בתחום השיקום המקצועי והאורטופדי. כל זאת, תוך התאמת הפתרון ללקוח.

שיקום מקצועי - אורתוטבע

שיקום אורטופדי

במסגרת שיקום אורטופדי, המטופלים יזכו לסיוע מקיף ומקצועי; ליווי הכולל, בין היתר, אביזרים שיקומיים ואורטופדיים. עברתם לאחרונה תאונה ומתאוששים כעת מהפציעה? הנכם סוכרתיים ועברתם ניתוח קטיעת גפה? בין אם מדובר בשיקום עקב מצב כזה או אחר, יש לקבל שיקום מקיף ומקצועי – כאשר שימוש באביזרים הרלוונטיים יסייע לכם על הצד הטוב ביותר. מעוניינים גם אתם בשירות מתקדם ואיכותי זה? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת אורתוטבע. חברה זו מציעה מגוון אביזרים שיקומיים ואורטופדיים למגוון מטופלים. לאורכו של שיתוף הפעולה, צוות העובדים ילווה וייעץ לכל לקוח ולקוח כראוי – תוך מתן יחס אישי ומכבד. מעבר לכך, מוצרים אלו מחזיקים באישור של משרד הבריאות.

שיקום אורטופדי בבית – מכלול כלים חשובים

נהוג לומר כי האדם מתכנן תכניות ואלוהים צוחק. בחלק מן המקרים נדמה כי משפט זה מדויק ביותר. במילים אחרות, רבים מאתנו משקיעים משאבים רבים לצורך יצירת שגרה מאוזנת, מאושרת ויציבה. כל זאת, כדי שנוכל להאריך חיים – וליהנות מחברתם של קרובי משפחה וחברים עוד שנים רבות.

עם זאת, שאיפות בצד – כאשר המציאות מציגה בפנינו מגוון הפתעות ואתגרים. בין אם מדובר בניתוח עקב סוכרת חריפה, פציעה כתוצאה מתאונה, כאבי גב חמורים או שמא מדובר במצבים מורכבים אחרים – כדי שניתן יהיה להתמודד עם מציאות זו היטב, יש לפנות אל ההיבט הבא: שיקום אורטופדי.

כאשר אנו מדברים על שיקום מסוג זה, הכוונה היא בין היתר אל טיפולים ייחודיים אשר יסייעו למטופלים להקל על כאביהם. כמו כן, חלק בלתי נפרד משיקום אורטופדי כולל שימוש באביזרים ייחודיים המותאמים לאופי הבעיה. כך, המטופלים יקבלו מענה כולל; כלים משמעותיים להמשך דרכם.

שיקום אורטופדי לאחר אשפוז – להתמודד עם האתגר כנדרש

כאשר אנו מדברים על שיקום אורטופדי, הכוונה היא לליווי מקצועי, איכותי ומתקדם אשר יעניק למטופל את היכולת להתמודד עם מגוון אתגרים. כדי שגם אתם תוכלו להתמודד עם המציאות המורכבת שלכם על הצד הטוב ביותר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אורתוטבע.

שיקום אורטופדי בבית - אורתוטבע

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

50% הנחה מעל 3 זוגות

משלוחים לכל הארץ
כניסה לחנות
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה